فصل دوم «بازی مرکب» به زودی ساخته می‌شود

19 آبان 1400
«بازی مرکب» «بازی مرکب»

کارگردان این سریال پربیننده نتفلیکس گفت برای بازی‌های بیشتر آماده‌ باشید

سلیس نیوز: بعد از گمانه‌زنی‌ها درباره ساخت ادامه سریال تلویزیونی «بازی مرکب»، حالا به‌طور رسمی اعلام‌شده است که فصل دوم آن نیز تولید می‌شود. با اینکه بیشتر برنامه‌های تلویزیونی در کره جنوبی دنباله‌دار ساخته نمی‌شوند، سریال «بازی مرکب» که طرفداران بسیاری در سراسر جهان پیداکرده است، ادامه خواهد داشت. کارگردان این سریال تلویزیونی با اشاره به موفقیت جهانی آن، گفت: «تقریباً چاره‌ای برایمان باقی نمانده است جز تولید فصل دوم.»

هواسنگ دونگ هیوک در مراسم فرش قرمز نمایش این مجموعه تلویزیونی گفت: «فشار، تقاضا و عشق زیادی برای ساخت فصل دوم وجود دارد. در حال حاضر، برای تولید ادامه بازی مرکب‌ برنامه‌ریزی می‌کنم. اما هنوز زود است که بگویم چه زمانی و چگونه اتفاق می‌افتد. بااین‌حال، به شما قول می‌دهم که گی هون برمی‌گردد و برای دنیا کاری انجام می‌دهد.»

سریال «بازی مرکب» با بازی لی جونگ جائه در نقش سئونگ گی هون، درباره افرادی است که چنان مقروض و به پول‌ نیازمندند که قبول می‌کنند در مجموعه‌ای از بازی‌های مرگبار شرکت کنند. گفته می‌شود این درام محصول کشور کره جنوبی به بزرگ‌ترین برنامه شبکه تلویزیونی نتفلیکس تبدیل‌شده و این محبوبیت باعث شده است که پلیس در برخی کشورها به نوجوانان هشدار دهد که از این بازی الگوبرداری نکنند.

بیشتر بخوانید:

همه‌ی آنچه باید درباره سریال جدید «بازی مرکب» بدانید!